Rozwiązania » Dla Kancelarii Prawnych

promocyjny zestaw AVAYA

Każda kancelaria, która chce się plasować wśród liderów na rynku usług prawnych  oraz sprawnie funkcjonować w wysoce konkurencyjnym środowisku, szczególnie  dba o wysoką jakość obsługi klientów.


Aby skutecznie zorganizować i realizować tę obsługę, w kancelarii niezbędny  jest nowoczesny i niezawodny  system komunikacyjny.  Optymalny system winien nie tylko umożliwić sprawną komunikację telefoniczną, ale posiadać szereg funkcji dodatkowych jak mobilność, nagrywanie i rejestracja połączeń, integracja z zewnętrznymi aplikacjami CRM, możliwość organizowania wideokonferencji itp. Wszystkie te wymagania spełnia AVAYA IP OFFICE.
schemat avaya ip office

Czym jest AVAYA IP Office?

Jest potężnym narzędziem z rodziny Unified Communications  łączącym w sobie zalety klasycznej centrali telefonicznej z aplikacjami i zaletami telefonii IP oraz szerokim pakietem usług dodatkowych, skrojonych na miarę potrzeb i wymagań konkretnej firmy, w tym wypadku  kancelarii prawnej. 


 
 telefony avaya
 
 

Pakiet korzyści

praca na systemie AVAYA


Nagrywanie i rejestr rozmów
.  System umożliwia kontrolę połączeń w czasie rzeczywistym i uzyskanie  dokładnych rejestrów połączeń. Możliwe jest  zarządzanie nagraniami i odpowiednie ich katalogowanie pod kątem prowadzonych spraw.
 

mobilność systemu AVAYA


Mobilność
.  Dzięki aplikacji AVAYA One X Mobile  pracownicy Kancelarii mając jeden numer telefonu, niezależnie gdzie się znajdują, odbierają połączenia na swoich telefonach komórkowych korzystając z listy kontaktów i innych aplikacji dostępnych w ich telefonach biurowych. Jest to szczególnie przydatne dla pracowników, którzy wiele czasu spędzają poza biurem. 
 

Zintegrowane informacje o Klientach. Dzięki integracji z popularnymi  aplikacjami do zarządzania CRM możliwe jest automatyczne przyporządkowywanie oraz ewidencjonowanie połączeń  związanych z określonym projektem. Wtyczka do programu MS Outlook pozwala na szybkie wybieranie numerów bezpośrednio z książki adresowej, umożliwia również zarządzanie połączeniami konferencyjnymi.
 
Oszczędności. System wykorzystuje jedną sieć do przesyłania danych i głosu, co daje  oszczędności przy coraz tańszej telefonii internetowej VoIP. W przypadku, gdy Kancelaria posiada kilka lokalizacji, rozmowy między nimi są bezpłatne.
 

wideokonferencje


Wideokonferencje.
Nowoczesna Platforma Scopia XT zapewnia wysokiej jakości telekonferencje, które z powodzeniem zastępują tradycyjne spotkania i narady. Korzystanie z tej formy komunikacji daje oszczędności czasu  i obniża koszty, a dodatkowo umożliwia zorganizowanie wirtualnego spotkania w zasadzie „od ręki”
System może być wykorzystywany do komunikacji z Klientami i partnerami Kancelarii.